Zgarnij 10 tysięcy w konkursie kampanii

Nakręć swój własny film i weź udział w konkursie!

Fundacja Aflofarm, organizator kampanii społecznej Nie Spal się na Starcie zaprasza wszystkie osoby w wieku 12 – 19 lat do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy antynikotynowy film. Do wygrania jest nawet 10 tysięcy złotych oraz nagrody rzeczowe.


Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z filmem edukacyjnym, opublikowanym na stronie niespalsienastarcie.pl. Film składa się z 7 segmentów, a każdy z nich jest prowadzony przez jednego z ambasadorów kampanii. Zadaniem dla uczestników jest nakręcenie kolejnego, 8 segmentu kampanii. Film nie może trwać dłużej niż 2 minuty i powinien ważyć nie więcej niż 100 mb.
Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie jest 10 tysięcy. Za drugie miejsce – 5 tysięcy, a za trzecie – 3 tysiące złotych. Dodatkowo uczestnicy otrzymają także nagrody pocieszenia – 10 kamerek Go Pro po jednej dla każdej drużyny, która przejdzie do finałowej 10 oraz 100 bonów do kina.


Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie w zakładce http://niespalsienastarcie.pl/konkurs/

Palenie papierosów ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na zdolność uczenia się młodych ludzi. Według badań Uniwersytetu Kalifornijskiego (UCLA) palenie papierosów wpływa na mniejszą aktywność kory przedczołowej mózgu, czyli organu, który rozwija się intensywnie właśnie w okresie dojrzewania i jest odpowiedzialny za funkcje wykonawcze, takie jak podejmowanie decyzji.

Aktualności

Więcej aktualności

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Niespalsienastarcie
Projekt i wykonanie — combar.pl

Fundacja Aflofarm